O nas

Profesjonalny zespół

Stomatologia Polak to zespół niezwykłych specjalistów, którzy każdego dnia dowodzą że leczenie może być pasją, a efekty tego leczenia prawdziwą sztuką. Wyróżnia Nas nie tylko bogata wiedza, czego dowodem są liczne certyfikaty, ale także serdeczne podejście do każdego Pacjenta, co przekłada się na duże zadowolenie i pozytywne opinie naszych Pacjentów.

Jesteśmy członkami uznanych organizacji stomatologicznych:

Jacek Polak
Lek. dent.

Jacek Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent kilkudziesięciu szkoleń, w tym Curriculum Implantologicznego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Perio Curriculum prowadzone przez wybitnego specjalistę dr n.med. Witolda Jurczyńskiego. Główną dziedziną zainteresowania jest estetyczna rekonstrukcja zębów i poprawianie uśmiechów, poprzez perfekcyjne wypełnienia kompozytowe, a także skomplikowane odbudowy protetyczne na zębach własnych i implantach.

Dominika Nowak-Polak
dr n. med.

Dominika Nowak-Polak

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Od czerwca 2017 doktor nauk medycznych. Uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach głównie w zakresie ortodoncji i endodoncji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy pod mikroskopem, członek PTE.

Kamil Polak
Lek. dent. Specjalista chirurgii stomatologicznej

Kamil Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył 5-letnie studia specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowe. Głównym obszarem zainteresowań jest implantologia i chirurgia stomatologiczna.

Katarzyna Mateja – Stawowy
Lek. dent.

Katarzyna Mateja – Stawowy

4Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach krajowych i międzynarodowych. Obecnie stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez czestnictwo w licznych szkoleniach i sympozjach, m.in. Curriculum Endodontycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną lub przy dobrej książce. Pasjonatka dobrej kuchni i języka francuskiego.
 
Elżbieta Janota
Higienistka stomatologiczna

Elżbieta Janota

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, która stale poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy odpowiada nie tylko za profesjonalną higienizację zębów, ale także za edukację i budowanie prawidłowych nawyków higienicznych u naszych pacjentów.

x

Podziel się opinią!