Nasza filozofia

ZAPEWNIAMY ZDROWY UŚMIECH NA DŁUGIE LATA

Łączymy wiedzę i doświadczenie z ogromną pasją do stomatologii, dlatego tworząc naszą klinikę, postanowiliśmy wypracować własne podejście do kwestii leczenia. Uśmiech na długie lata to nasz autorski program 6 kroków, dzięki którym wykonywane przez nasz leczenie jest precyzyjne i komfortowe, a uzyskane efekty są trwałe.

POZNAJMY SIĘ

Każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania, potrzeby, czy lęki. Jedni chcą posiadać uśmiech jak gwiazdy filmowe, inni gryźć orzechy bez obawy o złamanie zęba, a jeszcze inni pozbyć się choroby próchnicowej. Aby stworzyć plan leczenia „szyty na miarę" musimy się dobrze poznać. W tym celu prosimy o wypełnienie specjalnie przygotowanych kart wywiadu i odrobinę szczerości w rozmowie z nami.

Określamy potrzeby leczenia

Wykonujemy badania, na podstawie których planujemy leczenie zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Wykorzystujemy do tych celów najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający diagnostykę wielu chorób i schorzeń. Oszczędzamy Twój cenny czas, ponieważ wszystkie urządzenia są na miejscu.

Omawiamy plan leczenia

Prezentujemy strategie leczenia

Rozmawiamy o kosztach

Wyjaśniamy wszystkie szczegóły

Określamy harmonogram wizyt

Przedstawiamy koszty transparentnie

Badania pozwalają określić plan leczenia, a wraz z nim, całkowitą jego wartość. Jeszcze przed przystąpieniem do terapii, informujemy Cię o wszystkich kosztach.

Rozwiązujemy problemy = leczymy

Wychodzimy naprzeciw Twoim lękom i obawom związanym z zabiegami. Przed rozpoczęciem zabiegu wyjaśniamy cały proces leczenia. Szanujemy Twój cenny czas, wykonując zabiegi sprawnie i bezpiecznie, dzięki umiejętnościom i nowoczesnej technologii.

Edukujemy i formujemy trwałe nawyki

Nauczymy Cię dbać o zęby na co dzień, po to, by uniknąć poważnego leczenia w przyszłości. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i pieniądze. Nasz zespół pomoże Ci zbudować prawidłowe nawyki higieniczne.

Stawiamy na proaktywną opiekę przez całe życie

Nasz kontakt nie kończy się wraz z ostatnim wyleczonym zębem. Proaktywna opieka stomatologiczna trwa nieprzerwanie przez całe życie, dlatego indywidualnie dla każdego określamy zalecenia co do wizyt kontrolnych. Odciążamy pacjenta od pamiętania o tym. Przypominamy o zbliżających się terminach, ale również dzielimy się poradami dotyczącymi utrzymania dobrych nawyków przez lata.

x

Podziel się opinią!