O nas

Profesjonalny zespół

Stomatologia Polak to zespół niezwykłych specjalistów, którzy każdego dnia dowodzą że leczenie może być pasją, a efekty tego leczenia prawdziwą sztuką. Wyróżnia Nas nie tylko bogata wiedza, czego dowodem są liczne certyfikaty, ale także serdeczne podejście do każdego Pacjenta, co przekłada się na duże zadowolenie i pozytywne opinie naszych Pacjentów.

Jesteśmy członkami uznanych organizacji stomatologicznych:

Jacek Polak
Lek. dent.

Jacek Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent kilkudziesięciu szkoleń, w tym Curriculum Implantologicznego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Perio Curriculum prowadzone przez wybitnego specjalistę dr n.med. Witolda Jurczyńskiego. Główną dziedziną zainteresowania jest estetyczna rekonstrukcja zębów i poprawianie uśmiechów, poprzez perfekcyjne wypełnienia kompozytowe, a także skomplikowane odbudowy protetyczne na zębach własnych i implantach.

Dominika Nowak-Polak
dr n. med.

Dominika Nowak-Polak

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Od czerwca 2017 doktor nauk medycznych. Uczestniczy w wielu szkoleniach i kursach głównie w zakresie ortodoncji i endodoncji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy pod mikroskopem, członek PTE.

Kamil Polak
Lek. dent.

Kamil Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie odbywa 5-letnie studia specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej. Głównym obszarem zainteresowań jest implantologia i chirurgia stomatologiczna.

Jakub Mikołajczyk
Lek. dent.

Jakub Mikołajczyk

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Najbardziej interesują go obszary związane z implantologią, mikrochirurgią oraz zabiegami mikroskopowymi. W swojej pracy stawia na perfekcję, przewidywalność i długo czasowe rezultaty. Jest wieloletnim członkiem PSI/DGOI/ICOI, posiada certyfikat umiejętności implantologicznych Fellowship oraz jest certyfikowanym lekarzem firm implantologicznych: Dentsply oraz Bego. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie precyzyjnej pracy w bardzo dużym powiększeniu. Chętnie dzieli się wiedzą i efektami swojej pracy w internecie i branżowych czasopismach.

Tomasz Piekarz
dr n. med.

Tomasz Piekarz

W 2017 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii. Uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, wyznawca ideologii minimalnie inwazyjnej stomatologii, pasjonat leczenia kanałowego w powiększeniu mikroskopowym z połączeniem dziedzin endodoncji i mikrochirurgii endodontycznej.

Elżbieta Janota
Higienistka stomatologiczna

Elżbieta Janota

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, która stale poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy odpowiada nie tylko za profesjonalną higienizację zębów, ale także za edukację i budowanie prawidłowych nawyków higienicznych u naszych pacjentów.

x

Podziel się opinią!

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem