O nas

Profesjonalny zespół

Stomatologia Polak to zespół niezwykłych specjalistów, którzy każdego dnia dowodzą że leczenie może być pasją, a efekty tego leczenia prawdziwą sztuką. Wyróżnia Nas nie tylko bogata wiedza, czego dowodem są liczne certyfikaty, ale także serdeczne podejście do każdego Pacjenta, co przekłada się na duże zadowolenie i pozytywne opinie naszych Pacjentów.

Jesteśmy członkami uznanych organizacji stomatologicznych:

Jacek Polak
Lek. dent.

Jacek Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent kilkudziesięciu szkoleń, w tym Curriculum Implantologicznego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, Perio Curriculum prowadzone przez wybitnego specjalistę dr n.med. Witolda Jurczyńskiego. Główną dziedziną zainteresowania jest estetyczna rekonstrukcja zębów i poprawianie uśmiechów, poprzez perfekcyjne wypełnienia kompozytowe, a także skomplikowane odbudowy protetyczne na zębach własnych i implantach.

Dominika Nowak-Polak
Lek. dent.

Dominika Nowak-Polak

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie doktorantka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Zabrzu. Prowadzi badania naukowe nad nowoczesnymi metodami diagnostyki radiologicznej wykorzystywanej w leczeniu stomatologicznym. Uczestniczyła w wielu szkoleniach stomatologicznych, głównie w zakresie endodoncji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy pod mikroskopem.

Kamil Polak
Lek. dent.

Kamil Polak

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie odbywa 5-letnie studia specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej. Głównym obszarem zainteresowań jest implantologia i chirurgia stomatologiczna.

Nasz personel to nie tylko grupa ambitnych lekarzy, to także wykwalifikowane asystentki stomatologiczne, które dbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo podczas wizyty
Anna Bożek
Anna Bożek
Ela Janota
Ela Janota
x

Podziel się opinią!

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem